Estonia EST  

rss

  • rss
AGER

Eesti on Amway Globaalse Ettevõtlusraporti uuritavate riikide hulgas juba teist aastat. AGER 2016 koostati Saksamaa Müncheni Tehnikaülikooli pool ja selle valmimist toetas Amway. Andmed kogus kokku uuringufirma GfK (Gesellschaft fuer Konsumforschung) aprillist juunini. Saadud tulemusi jagatakse muuhulgas teadusringkondadega, kelle hulka kuuluvad 45 AGERi akadeemilist nõustajat ning teised statistikast huvitatud mõttekojad, akadeemilised ja avalikud institutsioonid.

AGERi esimene iteratsioon avalikustati 2010. aastal Amway Euroopa Ettevõtlikusraporti nime all ning see laienes ülemaailmseks uuringuks 2013. aastal, koondades tulemused 24. riigist. Selleaastane raport võtab kokku andmed 45 riigist; otsesuhtluse ja telefoni teel intervjueeriti enam kui 50 000 meest ja naist vanuses 14-99.

Amway Globaalne Ettevõtlusraport 2016 näitab, et meil on veel pikk tee minna, kui me räägime soolisest võrdsusest ettevõtluses. Me peame kindlustama igale inimesele, kes on huvitatud ettevõtlusest – olenemata tema soost või vanusest – et tal on ligipääs vajalikule ressursile laskmaks vabaks oma kasutamata ettevõtluspotentsiaal.

Prof. Dr. Isabell M. Welpe

Amway partner ja Müncheni Tehnikaülikooli (TUM) Organisatsioonistrateegia õppetooli juht

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia