Estonia EST  

rss

  • rss
Home, Pressiteated, Uudised - Ilu Ilu Iluarhiiv
Amway Artistry esitleb: Värvilised kevadsuvised meigitrendid

2018.04.22 - 

Tänavune kevad on värvilisem kui kunagi varem. Moe- ja meigitrendid kõikjal maailmas on vaimustunud erinevatest toonidest ning ei kardeta neid ka kasutada. Võrdväärselt on popid nii intensiivsed, troopika hõngulised värvid kui ka pastelsed suhkruvatti või jäätist meenutavad toonid. Kasutatakse palju printe ja mustreid ning julgeid taimede ja lillede varjudest ja kujunditest joonistunud kombinatsioone, et lisada meie igapäeva ellu põnevust ja sära.

Positiivne, intensiivne ja värviline – just nii võib kirjeldada ka tänavust kevadsuvist Artistry Candy Box kollektsiooni. Artistry Candy Box piiratud koguses kevadsuvine meigikollektsioon peegeldab ideaalselt globaalseid jumetustrende. Ilusalt pakendatud ja värviküllased lauvärvid, huuleläiked ja silmapliiatsid pakuvad põnevaid võimalusi oma jumestusega natuke lõbutseda ning olla loominguline.

Mida me näeme tänavuses kevadsuvises meigis?

Särav nahk

Värske, särav ja loomulik näonahk on juba iseenesest kauni meigi eest. Sära võiks lisada ka õlgadele ja kaelajoonele. Õrnalt kumav näonahk on perfektseks lõuendiks, mida saab täiendada värviliste põnevate lauvärvide, julge lainerijoone või erilise huulepulgaga. Artistry Candy Box kollektsiooni lauvärve saab kasutada ka põsepunana. Ühes karbis on kokku üheksa tooni, mida võib kasutada nii eraldi kui efektsema tulemuse saavutamiseks koos.

Põsepuna suur tagasitulek

Sel hooajal unusta kontuurimine ning pööra rohkem tähelepanu põsepunale. Vali enda näonahale sobiv põserüüš ning kanna seda oma põskedele ja põsesarnadele. Põsepunavärvides on sel hooajal eriti moekad pulgakommine või pastelne roosa. Pole midagi kaunimat ja kevadele omasemat kui tütarlapselikult roosakad, õhetavad põsed!

Julged toonid

Türkiis, akvamariin, erinevad sinised ja merevärvid aga ka apelsin ja ultravioletne – just sellised intensiivsed värvid löövad laineid sel kevadel. Artistry Candy Box lauvärvikollektsioonis leiab palju intensiivseid värve, mida saab hästi ka omavahel kombineerida. Kasuta värve terve silmalau ulatuses või peenikese lainerijoonena. Proovi ka värvilisi, näiteks lilla või sinise varjundiga ripsmetušše ning astu värviliselt kevadesse!

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia