Estonia EST  

rss

 • rss
Pressiteated, Uudised - Amway Amway
Amway müügikäive 2016. aastal oli 8,8 miljardit USA dollarit

2017.02.08 - 

ADA, MICH., USA – Amway avaldas täna 2016. aasta müügitulemuse – 8,8 miljardit USA dollarit, mis on 7% madalam kui aasta varem. Otsemüügiettevõtte müük kasvas seitsmel juhtival turul kümnest ning sai osa ka Hiina lõdvenenud turutingimustest.

“Amway tegi head tööd üle maailma,” ütles Amway juhatuse esimees Steve Van Andel. “Müük kasvas mitmel juhtival turul, veel üheksal turul oli müügikasvuprotsent kahekohaline ning lisaks tegelesime äri jätkuva arendamisega Hiinas, kasutades ära muutuva turu eeliseid ning selle pikaajalist kasvupotentsiaali.”

“Mis kõige tähtsam, meil on hea meel näha otsemüügi ettevõtlusmudeli jätkuvat ja kasvavat olulisust tänasel turul, kus inimesed väärtustavad üle kõige personaalseid soovitusi ning tehnoloogia võimaldab meie edasimüüjatel saada klientidega ühendust igal ajal igal pool.”

2017. aastale peale vaadates näeb Amway enda jaoks suuri võimalusi, mis on tingitud järgnevast:

 • Inimesed on ettevõtluse suhtes positiivselt meelestatud ning näevad ka iseennast ettevõtet juhtimas. Tõepoolest, Amway globaalse ettevõtlusraporti AGER 2016 andmete põhjal on 77% inimestest ettevõtluse suhtes positiivsed ning 43% suudavad näha ka ennast ettevõtjana.
 • Milleeniumlased on Amway ärist huvitatud. Näiteks Ameerika Ühendriikides oli möödunud aastal Amway äriga alustanud inimestest enamik milleeniumlased. AGER 2016 raport näitas, et 52% Y-põlvkonnast suudab näha end ettevõtjana.
 • Amway uued tootekategooriad ületavad ootuseid. XS kaubamärk, mis toodab energiajooke, snäkke ja sporditoidu tooteid, on pärast 2015. aastal tehtud tehingut, mille käigus Amway ostis kaubamärgi XS Energy, jõudsalt kasvanud, saavutades möödunud aastal lausa 40-protsendilise müügikasvu. XS kaubamärk on nüüd saadaval ligi 50 riigis ning 2016. aastal müügile tulnud sporditoidu toodete tulemused on ületanud eesmärke.
 • Amway toitumisalane teadlikkus koos edasimüüjate toega pakub jätkuvalt tarbijatele parimaid kogemusi. Näiteks BodyKey by Nutrilite™ kaalujälgimisprogramm, milles kvaliteetsed tooted on kokku viidud ühiskonnapõhise kaalukaotusele ja tervislikule toitumisele keskenduva programmiga, on saavutanud suurepärase edu Kagu-Aasias. Üle 70 000 inimese Kagu-Aasias on nende programmidega liitunud ning liikmete arv on jätkuvalt kasvavas trendis.
 • Meie tootekategooriate, nagu toitumine ja ilu, kombineerimine ja üksteisele lähemale jõudmine on jätkuvalt tulemuslik. Hiljuti lansseeritud nahka niisutavad lisandid Truvivity by Nutrilite™ ületavad müügiootuseid ning edasimüüjad on saavutanud edu, ühildades selle toote kvaliteetsete nahahooldussarjadega, nagu Artistry Hydra-V™.
 • Otsemüügi ettevõtlusmudel on atraktiivne. Viimase nelja aasta saadavalolevate andmete põhjal on otsemüük maailmas kasvanud 20%. Maailma Otsemüügi Assotsiatsioonide Föderatsiooni info näitab tööstuse aastaseks müügitulemuseks 183,7 miljardit USA dollarit (2015. aasta andmed).

“Me usume, et maailmas, kus inimestel on rohkem valikuid kui kunagi varem – eriti selles osas, kuidas teenida raha, kust leida tooteid ning kes pakub neile nõuandeid ja teadmisi – oleme heal positsioonil, et aidata inimestel täita oma erinevaid vajadusi Amway™ tootevaliku või ärivõimaluse kaudu,” ütles Doug DeVos, Amway president ja Maailma Otsemüügi Assotsiatsioonide Föderatsiooni esimees. “Ligi 60 aastat pärast seda, kui olime avanud oma ettevõtte, et aidata ka teistel luua isiklik äri, on paljud asjad muutunud, kuid üks, mis kindlasti pole muutunud, on meie väärtus pakkuda kõigile avatud ärivõimalust.”

Amway äri omamise eeliseks on näiteks võimalus omandada uusi oskusi ja saada digitaalset tuge, mis on kättesaadavad vaid läbi ettevõtte. Edasimüüjad osalesid 2016. aastal enam kui neljal miljonil tasuta online-õppesessioonil, mis keskendusid müügi- ja üld ärioskustele ning meie toodete brändide/kategooriate tutvustusele. Ettevõtte tõi kõikjal maailmas turule ka hulgaliselt digitaalseid vahendeid, pakkudes tuge ärijuhtimises, virtuaalseid koolitusi ja tooteinfot ning -soovitusi, et aidata edasimüüjaid nii müügiprotsessis, organiseerida endi igapäevaseid ülesaneid kui ehitada oma äri.

2016.a faktid ja numbrid:

 • Müük tootekategooriate järgi 2016. aastal: toitumine 49% (+3% võrreldes 2015.a); ilu- ja hügieenitarbed 25% (sama võrreldes 2015.a); püsikaubad 15% (-1% võrreldes 2015.a); koduhooldus 7% (sama võrreldes 2015.a); teised kategooriad 4% (-2% võrreldes 2015.a).
 • Amway suurimad toodete lansseerimised 2016. aastal olid Truvivity by Nutrilite™, nahka sügavalt niisutav sari; Artistry Flora Chic™, esimene kõrgklassi parfüüm Artistry™lt; ja jätkuv luksusliku vananemisvastase näo- ja silmakreemi tutvustamine Artistry Supreme LX™ tootesarjast.
 • Top 10 riikidest, kus oli kõige enam Amway ettevõtjaid 2016. aastal: Hiina, USA, Lõuna-Korea, Jaapan, Tai, Taiwan, India, Malaisia, Venemaa ja Hong Kong.
 • Üheksa Amway turgu kogesid müügikasvuprotsenti, mis oli vähemalt kahekohaline võrreldes 2015. aasta arvudega.

Leidmaks värskeimaid fakte ja numbreid Amway kohta, külasta lehekülge: globalnews.amway.com/media-guide

# # #

Amwayst

Amway on 8,8 miljardi dollarilise käibega otsemüügiettevõte, mille peakontor asub Amerikas, Ada linnas Michiganis. Amway enim müüdavad brändid on Nutrilite™ vitamiinid, mineraalid ja toidulisandid, Artistry™ nahahoolduse ja dekoratiivkosmeetika tooted, eSpring™ veepuhastussüsteemid ning XS™energiajoogid – mida kõike müüakse eksklusiivselt Amway Äriomanike kaudu. Direct Selling News 2016 Global 100 põhjal tegi 2015. aasta globaalne käive Amwayst maailma number 1 otsemüügiettevõtte. Ettevõte aasta käibenumbrid kajastavad muuhulgas tulu otsemüügi tegevusest ja teistest äritegevustest. Ettevõtte uudiste lugemiseks külasta: new.amway-estonia.com.

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia