Estonia EST  

rss

  • rss
AMWAY SEAB LASTE ALATOITUMISE VASTASES VÕITLUSES SAATNUD EDUST INNUSTATUNA UUSI EESMÄRKE

2016.10.14 - 

2016. aasta maailma toidupäeval algab uus 1000-päevane kampaania Nutrilite™ Power of 5 algatus

2016. aasta maailma toidupäev – Amway teatab, et kampaania Nutrilite™ Power of 5 on ületanud 2016. aastaks seatud eesmärgi pakkuda üle 5 miljoni Nutrilite™ Little Bit tooteportsjoni jagamise abil toitaineid enam kui 14 000 alatoitumise all kannatavale lapsele. Aasta lõpuks on kampaania abil aidatud 30 000 last 15 maailma riigist.

Maailma toidupäeva puhul teatas Amway ka, et ettevõte on seadnud uue eesmärgi – kampaaniat pikendatakse järgmiseks 1000 päevaks ning 2019. aasta lõpuks varustatakse toitainetega üle 500 000 alatoitumise all kannatava lapse. Esimesed 1000 arengupäeva on lapse ellujäämise tagamisel ning tema kasvamis- ja õppimisvõime kujunemisel ülitähtsad. Tõestatud on, et sel perioodil tehtud toitumisalased valikud mõjutavad inimese tervist kogu tema eluteel, sealhulgas eelsoodumust rasvumiseks ning teatud kroonilisi haigusi.

Nutrilite™ Little Bits  on taimset päritolu toitainete abil rikastatud mikrotoitainepulber, mis varustab kuue kuu kuni viie aasta vanuseid lapsi 15 elutähtsa vitamiini ja mineraalainega. Pulber on pakitud 1-grammistesse pakkidesse, mille sisu saavad pered kord päevas lapse toidu sisse segada.

Maalima enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk* Nutrilite™ on ideaalne võimalus lapseea alatoitumise vastu võitlemiseks ning probleemi lahendamises osalemiseks. Seda tehakse koostöös kogenud mittetulundusühingutega ning Amway ettevõtjate ja töötajatega, kes püüavad tagada aktiivse töö kaudu, et mikrotoitainepulber Nutrilite™ Little Bits jõuaks võimalikult paljude alatoitumise all kannatavate lasteni.

Külastage Amway jõupingutuste toetamiseks ja kampaania Nutrilite™ Power of 5 kohta lisainfo saamiseks veebilehte powerof5.nutrilite.com või oma kohalikku Amway veebilehte http://www.amway-estonia.com/meie-tootemargid/nutrilite/power-of-5

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia