Estonia EST  

rss

  • rss
Pressiteated, Uncategorized, Uudised - Amway Ilu Ilu Iluarhiiv
AMWAY tõi Eesti turule KOLLEKTSIOONI ARTISTRY SUPREME LX

2017.10.03 - 

Artistry Supreme LX – võimsa tehnoloogia abil välja arendatud ning väärtuslikke toimeaineid sisaldav luksuslik nahahooldus aitab vältida kortsude tekkimist.

Kas on võimalik naha nooruslikku rütmi taastada? Sellise küsimuse tõstatasid Artistry teadlased ning Artistry Supreme LX kollektsiooni leiutamisega saadigi positiivne vastus. Kahest tootest – taastav kreem Artistry Supreme LX Regenerating Cream ja silmakreem Artistry Supreme LX Regenerating Eye Cream – koosnev kollektsioon sisaldab nahahoolduse uusimaid toimeaineid ja tehnoloogiaid, mis aitavad tagada suurepärased tulemused.

“Artistry Supreme LX kollektsioon on Aristry kaubamärgis täiesti omaette luksushooldus,” ütles Amway ilukoolitaja Andrzej Sawicki. „Tulemused on suurepärased – pärast nende luksustoodete kasutamist kinnitasid naised, et nende nahk näeb välja nooruslikum, pringim ja parem kui kunagi varem.”

Saladus peitub naha energias

Läbiviidud raku-uuringud aitasid Artistry teadlastel mõista, et nähtava vananemise oluline aeglustumine algab naha 24-tunnistest biorütmidest. Selline avastus toetas ideed leida taimne katalüsaator, mis võiks aidata biorütmidel uuesti sünkroniseeruda, et naha nooruslik välimus taastuks. Oma uurimistöö käigus konsulteerisid Artitry teadlased maailma juhtiva taimeuuringute keskusega. Uuriti põhjalikult rohkem kui 300 taime kogu maailmas ning välja valiti imeilus ja võimas taim jasmiingardeenia.

Amway teadlased tegid koostööd maailma juhtiva taimeuuringute ja taimeteaduse keskusega, mis eraldas jasmiingardeenia tüvirakkudest eksklusiivse biotehnoloogia abil puhta ja tasakaalustatud eliksiiri. See võimas ekstrakt aitab naha loomulikud biorütmid taas sünkrooni seada ning annab nahale uut loomulikku ja nooruslikku energiat. Mõlemad Aristry Supreme LX tooted sisaldavad jasmiingardeenia tüvirakkude taastavaid omadusi.

Jasmiingardeenia tüvirakkude ekstrakti täiendab ka eksklusiivne CellEffect24 kompleks, mis aitab säilitada naha võimet energiat toota. Sellist uue põlvkonna tehnoloogiat on muudetud veelgi külluslikumaks 24-karaadise kullaga, mis põhjustab valguse optilise hajumise, aidates niimoodi kortsude ja peenikeste joonte väljapaistmist vähendada; samuti sisaldab see patenteeritud kardiolipiini ja L-karnosiini, mis naharakkudele energiat annavad. Meie enda Nutrilite mahefarmidest oleme saanud rohelise acerola-kirsi ekstrakti ehk antioksüdandi, mis aitab kaitsta nahka keskkonnamõjude eest; patenteeritud Nutrilite spinatilehe ekstrakti, mis toetab naha loomulikku võimet end taastada, ja kuldjuurekompleksi, mis aitab naha loomulikud biorütmid uuesti sünkrooni seada.

CellEffect24 kompleks on võimsatoimeline segu äärmiselt tõhusatest ja eksklusiivsetest koostisainetest. Sellist mitmeetapilist tehnoloogiat sisaldavad tooted toidavad nahka, annavad sellele energiat ning taastavad ja kaitsevad seda, et nahk näeks välja noorem ja ka funktsioneeriks nooremana. Artistry Supreme LXTM koostisainete seguga, mis sisaldas nii CellEffect24 kompleksi kui ka jasmiingardeenia tüvirakkude ekstrakti, viidi läbi laboritest, mis näitas naha energiaindeksis lausa 68-kordset tõusu võrreldes töötlemata rakkudega.*

Toote kuldehet meenutav välimus lisab rafineeritust ja vihjab väärtuslikule sisule. Taastava kreemi Artistry Supreme LX näokreemi kork on 24-tahuline, tähistades nii koostisesse kuuluvat 24-karaadist kulda kui ka keha biorütmide 24-tunnist tsüklit, millest ongi saadud inspiratsiooni CellEffect24 kompleksi jaoks. Korgi pealt on näha sisetahke, mis moodustavad justkui päikesekella efekti ning viitavad sünkroniseerimise teemale.

Artistry Supreme LX kollektsioon koosneb kahest tootest:

Artistry Supreme LX Regenerating Cream – luksuslik igapäevane kortsudevastane kreem, mis annab nahale aastaid noorema välimuse. Soovituslik hind: 337,60 eurot.

Artistry Supreme LX Regenerating Eye Cream – luksuslik silmaümbruskreem, mis vähendab silmade ümbruses nähtavaid vananemise märke ning aitab nahal vältida edasist vananemist. Soovituslik hind: 165,94 eurot.

*Energiaindeksit mõõdeti naha fibroblastide in vitro testiga, milles kasutati Artistry Supreme LX kollektsiooni toimeainete segu (sh jasmiingardeenia tüvirakkude ekstrakti ja CellEffect24 kompleksi).

Amway ilutreeneri Andrzej Sawicki nipid Artistry Supreme LX kreemide kasutamisel:

  1. Ilmastikumuutused, kaalutõus- ja langus, stress ja liigne päevitus muudavad näonaha väga ebaühtlaseks. Et oma nahka selliste muutuste eest kaitsta, tuleb seda hooldada toitaineterikka ja kvaliteetse kreemiga. Artistry Supreme LX toodete kollektsioon aitab võidelda taoliste muutuste vastu, jättes näonaha kauniks ja säravaks.
  2. Parimate tulemuste saamiseks tuleb näonahk eelnevalt puhastada ja hoolikalt ette valmistada. Selleks sobib ideaalselt Artistry Skincare Enzyme näokoorija, mis puhastab näonahka sügavuti ning eemaldab keratiini sisaldavad epidermise kihid, tänu millele imendub näokreem hõlpsamini naha sisse.
  3. Artistry Supreme LX näohooldustooted imenduvad hästi naha sisse ja ei jäta seda rasvaseks, mistõttu sobivad kreemid suurepäraselt kasutamiseks hommikul vahetult enne meikimist. Samuti ühtlustab see näonaha jumet ning vähendab vajadust kasutada suurtes kogustes jumestuskreemi.
  4. Eriliselt kerge konsistentsiga kreemid annavad nahale ühtlase jume ning neid on äärmiselt lihtne näonahale kanda. Supreme LX kollektsiooni näokreemid sobivad hästi ka nendele, kelle nahk on päikesekiirguse vastu tundlik või allergiline.
  5. Enne näonahale kandmist on kreemi soovitatav kanda käeseljale, mis muudab selle kehatemperatuurile vastavaks ning paremini imenduvaks. Kreemi tuleks näole kanda ringjate liigutustega, alustades kaelapiirkonnast ning liikudes üles, lauba poole. Selliste liigutustega trimmid ühtlasi ka oma näonahka.

 

Uudisklippi esitlusüritusest telesaates Hooaeg saab vaadata siit: http://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=77132

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia