Estonia EST  

rss

  • rss
Home, Pressiteated, Uudised - Amway Ilu Ilu Iluarhiiv
Amway tõi turule koduse nahahooldusseadme ARTISTRY™ Dermasonic

2018.08.06 - 

Amway tõi turule koduse nahahooldusseadme ARTISTRY™ Dermasonic

Meie näonahk võitleb iga päev õhusaaste ja väliste mõjuritega. Et nahk oleks kirgas, särav ja tervislikum, ning eelkõige noorem, tuleb seda hoolikalt ja sügavalt niisutada. Selleks tõi Amway Artistry turule uue ja eksklusiivse koduse näohooldusvahendi Artistry Dermasonic.

“Külmemal ajal on meie nahk vastuvõtlikum erinevatele probleemidele ning selle üheks peamiseks põhjuseks on naha liigne kuivus, mille vastu aitavad hästi sügavniisutavad kreemid ja seerumid. Selleks, et näohooldustoodete head omadused jõuaksid sügavuti naha alla, on meil vaja aga pisut abi,” rääkis Amway ilutreener Andrzej Sawicki. “Amway on turule toonud selle talve kõige innovaatilisema koduse näohooldusseadme Artistry Dermasonic, et muuta näonaha eest hoolitsemine veelgi tõhusamaks. Lihtsasti kasutatav Dermasonic seade aitab nahahoolduse olulised komponendid viia sügavamale naha alla, andes nii tugeva kaitsekihi erinevate välistegurite eest.”

Dermasonicul on kaks nutikat otsa: Ultrasonic Blade ja Derma Ion Galvanic. Esimene eemaldab tõhusalt kõik mustuse jäägid nahalt ning masseerib ja niisutab nahka, et kasutatud kreemi või seerumi koostisosad jõuaksid sügavamale naha sisse. Kasutades 30000 Hz ultraheli vibratsioone, aitab see puhastada põhjalikult kõik poorid. Seadme teine, Derma Ion Galvanic otsik masseerib samal ajal mõnusalt näonahka ning aitab viia näohooldustoodete koostisained sügavamale naha sisse. 

Ultrasonic Blade otsik

Ultrasonic Blade otsik tekitab ultraheli vibratsioone, mis meenutab vee või Artistry toonikuga kokkupuutel nahal mullide podisemise efekti. See tungib sügavuti nahka ning puhastab selle pooridest, mustpeadest, saastest ja meigi jääkidest.

Derma Ion Galvanic otsik

Derma Ion Galvanic otsikul on stimuleeriv ja masseeriv efekt, mis aitab Artistry seerumil jõuda sügavamatesse nahakihtidesse. Seadmel on viis erinevat kiirusastet. See on võimas masseeriv seade, mis trimmib nahka ning aitab hoida seda noorena. Galvanic loob otsese ioonivoolu, et võimaldada Artistry nahahooldustoodetel, näiteks talvisel ajal nahale äärmiselt väärtuslikul C-vitamiini ja Wild Yam’I seerumil, tungida veelgi sügavamale naha sisse.

Kuidas kasutada Artistry Dermasonic seadet?

Dermasonicu kasutamiseks soovitab Sawicki kaheetapilist puhastust, kuid mõlemaid etappe võib teha ka eraldiseisvalt, olenevalt päevasest nahahooldusrutiinist.

  1.  

Eemalda meik ja puhasta nahk. Seejärel kasuta Dermasonic seadme Ultrasonic Blade otsikut. Seadme tööle saamiseks niisuta esmalt nahk ning tõmba seejärel otsikuga õrnalt üle naha. Pärast protseduuri loputa nägu leige veega ning puhasta Dermasonic seadme otsik õrnalt vatipadjaga.

  1. samm

Kui alustad teisest sammust ja pole veel meiki eemaldanud, siis tee seda nüüd. Puhasta hoolikalt nahk meigist ning sinna päeva jooksul kogunenud mustusest ning kanna näole Artistry seerum. Ühenda aparaadil Derma Ion Galvanic otsik ning vali õige režiim. Käivitamiseks hoia kinni elektroodide osast. Libista seadet õrnalt üle naha ning naudi mõnusat ja trimmivat näomassaaži. Niimoodi toimides saad viia seerumi sügavale naha sisse. Pärast lõpetamist piisab, kui puhastada otsik õrnalt vatipadjaga. 

Artistry Dermasonic jõudis Euroopa turule möödunud aasta lõpus ning selle soovituslik müügihind on 306 eurot.

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia