Estonia EST  

rss

  • rss
Amway tõi turule uued essentials by ARTISTRY™ akne ennetamiseks ja vistrikega võitlemiseks mõeldud tooted

2017.11.13 - 

Essentials by Artistry tootesarja on lisandunud kaks uut toodet, mis on mõlemad sobilikud just akne vastu võitlemisel ning vähendavad vistrike teket.

Aknevastane geel essentials by ARTISTRY

ARTISTRY sarja aknevastane geel on loodud rasusele ja aknele kalduvale nahale, ühendades võimsaid loodusliku päritoluga koostisaineid, et aidata kaasa naha puhtusele. Seda mugavat geeli võib peale kanda probleemsetele piirkondadele vastavalt vajadustele, mis hakkab toimima olemasolevate vistrike peal ja vähendab tulevaste vistrike tekkeriski. Vistrikega võitlemine on efektiivne, kasutamata selleks karme sünteetilisi meetodeid. 

See lõhnavaba ja mitteärritav nõiapähklit, salitsüülhapet ja rohelist teed sisaldav geel imendub nahka, et õrnalt ravida vistrikke ja aidata ennetada tulevikus tekkivaid nahaprobleeme. 

Aknevastane geel aitab võidelda nahal olevate vistrikega, aitab muuta poorid väiksemaks ja nahal paraneda. Lisaks kaitseb nahka tulevaste nahaprobleemide eest. Geel vähendab must- ja valgepea komedoonide arvu ning puhastab ja korrastab nahka tervislikuma, säravama ilme nimel. Ühtlasi on geelil toime, mis pehmendab nahka ja rahustab punetust.

  • 91% tarbijatest ütles, et nad kogesid naha punetuse vähenemist.
  • 74% tarbijatest ütles, et geel toob kiireid tulemusi.
  • Sisaldab võimsa antioksüdandi toimega NUTRILITETM kasvatatud atseroola kirssi ja rohelist teed.
  • Sisaldab 1,0% salitsüülhapet- tunnustatud ja testitud aknevastane koostisaine.

Aknevastane poore värskendav toonik essentials by ARTISTRY

ARTISTRY sarja aknevastane poore värskendav toonik aitab puhastada ja eemaldada ummistunud poore, et aidata nahal paista puhtam pideva kasutamise tulemusel.

See on väga efektiivne lahendus rasusele või aknele kalduvale nahale, kuna õrn ja kerge toode toimib olemasolevate vistrike peal ja aitab ennetada nende tagasitulekut. Võimsad, looduslikud koostisosad annavad kiire ja efektiivse tulemuse.

Aknevastane poore värskendav toonik aitab vähendada vistrike, valge- ja mustpea komedoone ning vähendada raskemat aknet, aidates nahal paraneda. Ühtlasi eemaldab toonik surnud naharakke, koorib ja kontrollib liigset rasu.

  • Sisaldab 0,5% salitsüülhapet – kliiniliselt testitud aknevastane
  • Sobib kasutamiseks isegi kõige tundlikumal ja aknele kalduval nahal.
  • NUTRILITETM atseroola kirsi ekstraktil on võimas antioksüdandi toime. 

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia