Estonia EST  

rss

  • rss
Uudised - Amway
Amway tunnustab üle Euroopa 65 Amway äriomaniku vabatahtlikku initsiatiivi!

2016.12.06 - 

Amway äriomanikud üle Euroopa jagasid kokku 270 keskkonna, tervise ja haridusega seotud vabatahtliku tegevuse projekti, et parendada oma kogukondi.

Amway äriomanikud üle kogu Euroopa on demonstreerinud, kui oluline on sotsiaalse seotuse tähtsust ning jaganud meiega 270 keskkonna, tervishoiu ja haridusega seotud vabatahtliku tegevuse projekti, mis 2016. aastal parendavad teie kogukondi.

Me täname, et olete tänavu alates juunist kuni septembrini jaganud meiega One by One Amway vabatahtlike kampaania 4. aastapäeva puhul oma väärtuslikke vabatahtliku tegevuse projekte. Te olete nende projektidega näidanud üles suurt pühendumust ja tuge oma kogukondadele.

Me ootame väga, et jätkaksite oma kogukondade aktiivset toetamist ja nende tegevustes kaasa löömist ning jagaksite oma lugusid meiega ka edaspidi, elades Amway visiooni järgi: aidata inimestel elada paremaid elusid.

Amway toetab sel aastal järgnevat kolme mittetulundusühingut – lisa on aga tulemas juba 2017. aastal, hoia silmad lahti!

EO Eesti Ühendus, mis aitab organiseerida ja koordineerida kohalikke spordiüritusi erivajadustega inimestele. Seda head ettevõtmist toetavad Svetlana ja Lauri Rand, kes on enam kui kaks aastat treeninud vabatahtlikena intellektuaalse puudega noori ja täiskasvanud jalgpallihuvilisi. Täna on Svetlana vabatahtlik Eesti Eriolümpia jalgpalli koordinaator ja Lauri Eesti erivajadustega võistkonna koondise jalgpallitreener.

Kangru Küla Selts, mis aitab korraldada erinevaid tegevusi ja üritusi kohalikele, organiseerib piirkonda aktiivse tegevuse võimalusi ning seisab hea oma kogukonna eest. Seda toredat ettevõtmist toetab Virge Ulm, kes on aidanud juba mitu aastat viia läbi küla lastekaitsepäeva üritusi, mille raames saavad piirkonnas elavad lapsed kaasa lüüa erinevatel võistlustel ja huvitavates tegevustes ning päeva lõpus tänatakse kõik kaasa löönuid kingikotiga.

Luustniku Pääste Ennetuskeskus, mis panustab vana päästemasina renoveerimisse ning käib sellega avalikel üritustel tegemas päästealast ennetustööd. Seda head projekti toetab Kalev Pikaru poolt üles esitatud Jörgen Štubis, kes abistab tänaseks 60% ulatuses juba taastatud päästemasina renoveerimistööde organiseerimisel ning panustab ennetustöö programmi ja selle arendamisesse.

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia