Estonia EST  

rss

  • rss
Uudised - Amway Muu
Doug DeVos: Otsemüügi tööstus kasvab kõikjal maailmas

2016.07.28 - 

Doug DeVos (WFDSA ehk Maailma Otsemüügi Assotsiatsioonide Föderatsiooni esimees): Otsemüügi tööstus kasvab kõikjal maailmas

Otsemüügi valdkonnas on käes põnev aeg.

2015. aastal lõid 103 miljonit inimest üle kogu maailma otsemüügi kaudu enam kui 183 miljardit dollarit käivet. Samuti on Amway poolt tellitud kuuenda iga-aastase Globaalse Ettevõtluse Raporti kohaselt teada, et inimesed üle kogu maailma on üha enam huvitatud ise oma ettevõtlusega alustamisest. Eelmisel aastal intervjueeriti ligi 55 tuhandet inimest 44 erinevast riigist ja 75% nendest ütles, et neile meeldib idee ettevõtlusest.

See tähendab paljusid võimalusi meie valdkonna jaoks. Ometi peame selleks, et nähtavaid arenguid täiel määral ära kasutada, lahendama rea küsimusi.

Esiteks peame me paremini positsiooneerima sissetulekuvõimaluse. Suurem osa inimesi töötavad otsemüügi valdkonnas osalise koormusega ning teenivad lisasissetulekut. Raha teenimine nõuab tõsist tööd ja tihti ka palju tunde. See on harva võimalus kiireks rikastumiseks. Erinevus oodatud sissetuleku ja tegeliku teenistuse vahel loob rahulolematustunde, mis kahjustab valdkonna kuvandit ja mainet. On oluline, et me looksime väljavaadetele sobivad ootused.

Teiseks peame me rääkima oma lugu. Otsemüügi kohta on laialt levinud väärettekujutused ja -arusaamad. Tihti keerleb see ümber meie müüdava toote, kuidas inimesed raha teenivad ja mis eristab seaduslikku otsemüüki illegaalsest. Me peame parendama oma selgitustööd selle kohta, kes me oleme ning kuidas meie äri toimib.

Kolmandaks peame me olulisel määral tugevdama oma tootepakkumisi. Otsemüügifirmad pakuvad kõrge kvaliteediga ja unikaalseid tooteid. Me peame seda rohkem esile tõstma samal ajal rõhutades, et raha ei ole kuidagi võimalik teenida tooteid müümata.

Ja viimaks, jätkame edaspidigi tugevat tarbijakaitsepoliitika elluviimist. Meil on võimalus parendada põhimõtteid, et tagada parim kaitse mistahes valdkonnas ja suurendada jõupingutusi tarbijate harimisel sellel alal. Jätkame koostööd valitsustega, et luua selged kriteeriumid selles valdkonnas. See aitab turul viibivatel inimestel paremini mõista meie ala ja kasvatada usaldust.

Eesmärgiga saavutada turul suurem usaldus, teeb WFDSA väga palju tagamaks strateegiline raamistik, mis käsitleb mitmeid neid küsimusi. Me töötame selle kallal, et parendada omapoolset suhtlust iseenda kohta, viia väärtus, mida pakume, paremini inimesteni, kes otsivad teistsuguseid elatise teenimise võimalusi ja käsitleda aega viitmata väärarusaamasid, mis otsemüügi ümber ringlevad. Me peame nende eesmärkide ümber ühinema. Me kõik oleme kohustatud leidma võimalusi, kuidas olla parem. See aitab meil kaasa hetketrendide ära kasutamisel, mis on meie valdkonna suhtes nii soodsad ja aitavad meil jõudsalt tuleviku poole liikuda.

 

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia