Estonia EST  

rss

  • rss
Ettevõtteinfo

ETTEVÕTE

Amway on üks maailma juhtivaid otsemüügiga tegelevaid firmasid. Loodud 1959. aastal Ameerika Ühendriikides Adas, tegutseb Amway nüüd rohkem kui 80 riigis. 2010. aastal kasvasid tulud 9,2 miljardi USA dollarini.

Amway on Euroopas edukalt tegutsenud alates 1973. aastast ning on hetkel aktiivne 29 Euroopa riigis. Ettevõttel on Euroopas üle 1500 töötaja. Alates 2011. aasta oktoobrist juhib Amway Euroopa, India ja Lõuna-Aafrika äriregiooni president Samir Behl.

Amway tooteid jagatakse üle kogu maailma enam kui kolme miljoni sõltumatu Amway äriomaniku vahendusel, kellest 50 000 asuvad Euroopas.

Edasist informatsiooni leiate aadressil www.amway-estonia.com

TOOTED

Amway pakub üle 450 ilu-, tervise- ja majapidamistoote. Amway tootemarkide alla kuuluvad NUTRILITETM toidulisandid, ARTISTRYTM ja BeautycycleTM kosmeetikatooted ning ka L.O.C.TM majapidamistooted.

Kõik tooted arendatakse välja ettevõttele kuuluvates teadus- ja arenduskeskustes. Toodete kvaliteedi garanteerivad üle 700 teadlase ja enam kui pool miljonit katset aastas. Amway’le on antud juba 1000 patenti ning üle 900 patenditaotluse on hetkel ootel.

Amway rahulolugarantii lubab klientidel kaubad tagastada ja raha tagasi saada piiramatu aja jooksul.  Need reeglid isegi ületavad Ülemaailmse Otsemüüjate Liitude Föderatsiooni (WFDSA) soovitusi.

Edasist informatsiooni leiate aadressil www.amway-estonia.com

ÄRIVÕIMALUS

Amway tooteid müües pakub firma kõigile huvilistele võimalust oma äri alustamiseks. Edasimüüjad saavad valida oma tooted laia tootevaliku hulgast ning seada oma isiklikel ambitsioonidel põhinevad  ärieesmärgid.

Amway toetab edasimüüjaid, pakkudes erinevaid Euroopa Amway Akadeemia poolt läbi viidavaid väljaõppeprogramme. 2009. aastal loodud Amway Akadeemia korraldab igal aastal professionaalseid kursusi 400 000 edasimüüjale üle Euroopa e-kursuste, veebipresentatsioonide ja individuaalsete kursuste vormis, mis toimuvad 22 keeles ja rohkem kui 100 õpetaja juhendamisel. Euroopa Amway Akadeemia on ECLF liige – ühendusse kuuluvad korporatiivsed haridusorganisatsioonid, mis mängivad olulist rolli edukate korporatiivsete haridusstruktuuride loomisel

For further information visit: www.amwayacademy.com

TÖÖSTUS

Globaalses plaanis on otsemüük hinnanguliselt 117,5 miljardi dollarilise jaemüügiga ja 74 miljoni müüjaga tööstusharu.

Amway kuulub Euroopa äriorganisatsioonidesse, nagu Euroopa Äriühendus (EBA), Euroopa Otsemüüjate Ühendused  (Seldia), Euroopa Otsemüüjate ja Võrguturunduse Föderatsioon (FEDMA), Euroopa Vastutustundliku Toitumise Liit (ERNA), Ameerika Kaubanduskoda Euroopa Liidus (AmCham EU) ning Ülemaailmne Otsemüüjate Liitude Föderatsioon (WFDSA).

Lisaks on kõik Euroopa turud organiseeritud enam kui sajasse riigisisesesse ühendusse ja organisatsiooni, alates dieedi- ja kosmeetikaühendustest ning kaubanduskodadest kuni turundusühenduste ja mitmete äriklubideni. Eestis kuulub Amway Eesti Otsemüügi Assotsiatsiooni, mis on üks tähtsamaid organisatsioone selle tööstusharu turul.

ÜKSUSED

Amway ülemaailmne peakontor, mille pindala on üle 90 000 ruutmeetri, asub Adas Michiganis (USA). Peakontorisse kuuluvad kontorid, tootmisüksused ja 65 teadus- ja arenduskeskust, kus töötab üle 700 eri teadusharu (keemia, mikrobioloogia, tööstuslik hügieen, inseneritöö ja informaatika) teadlase, inseneri ja tehnilise töötaja.

Ettevõte ja selle filiaalid omavad või juhivad tootmisüksusi USA-s, Hiinas ja Vietnamis: sertifitseeritud looduslikke farme toidulisandite kasvatamiseks USA-s, Mehhikos ja Brasiilias ja edasimüügiüksusi Põhja-Ameerikas, Euroopas ning Aasias. Ettevõte juhib ka regionaalseid teeninduskeskusi Costa Ricas ja Poolas.

Euroopas tutvustavad Kogemuse ja Edenduse Keskused kuues riigis Amway minevikku, olevikku ja tulevikku. Külastajad saavad uurida müügi- ja turundusplaane, samuti Amway tootesarju, mis sisaldavad tervise-, ilu- ja majapidamisbrände. Kõigele lisaks on Amway Kogemuse ja Edenduse Keskustes ka vahendid ja ruumid kampaaniapäevade, privaatsete grupisessioonide, korporatiivsete ürituste ning väljaõppe töötubade korraldamiseks ja läbiviimiseks.
Amway püsikliente Eestis teenindatakse Poola Amway kaudu. Seal asub ka allhanke keskus, mis pakub finants-, turundus-, IT- ja haldusteenust 28 Euroopa turul. Poolas asub ka ladu, kus tellitud tooted ette valmistatakse ja kuude riiki, sh Eestisse, saadetakse.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia