Estonia EST  

rss

  • rss
iCook™’i potid-pannid teenisid tervishoiu ja ohutuse organisatsioonilt NSF kodutoodete sertifikaadi

2016.03.03 - 

ADA, MICHIGAN (veebruar 2016) – Ettevõte Amway teatas täna, et iCook™’i potid-pannid teenisid hiljuti tervishoiu ja ohutuse organisatsioonilt NSF International kodutoodete sertifikaadi. NSF International on ülemaailmne sõltumatu rahvatervise organisatsioon, mis tegeleb standardite ja testide koostamisega ning sertifitseerib toiduaine-, vee-, tervishoiuteaduste ning tarbekaupade tööstuseid. Kolmandast isikust sertifitseeriva asutusena väljastab NSF sõltumatuid, teadusuuringutel põhinevaid sertifikaate, mis aitavad Amwayl jätkuvalt investeerida kvaliteeti ja klientide ohutuse tagamisse.

„Sertifikaat tõestab, et iCook™’i potid-pannid vastavad kõikidele kohustuslikele materjali ohutuse ja sildistamise nõuetele ning et toodete töökindlus ja kvaliteet on kooskõlas tegevusvaldkonna standarditega,” ütles Amway globaalsete kodutoodete kaubamärkide direktor Mitch Urbytes. „Kliendid võivad olla kindlad, et NSF-i kodutoodete sertifikaadi tähist kandvad iCook™’i tooted on vastanud rangete testide nõuetele ning on Amway Eesti poolt müügiks sobilikud.“

NSF on teadlaste, inseneride, tootjate, jaemüüjate, rahvaterviseekspertide ning tarbekaupade ohutuse tagamise ekspertide abil välja töötanud terve rea sertifitseerimisprotokolle kaupade testimiseks ja sertifitseerimiseks.

„Tarbijatena kasutame potte-panne iga päev perele toidu valmistamiseks,“ ütles Sarah Krol, NSF Internationali globaalne tegevdirektor toiduohutuse sertifikaatide alal. „NSF Internationali sertifikaadi saamine tähendab, et iCook™’i potid-pannid vastavad kõrgeimatele tarbijate ohutuse, toodete kvaliteedi ja vastupidavuse alastele nõuetele ning seda on kinnitanud sõltumatu katselabor ja sertifitseeriv asutus.“

iCook™’i potte-panne tootva tehase püsiva kvaliteedi ja ausa tegevuse kontrollimiseks peab Amway 120 päeva jooksul, alates NSF Internationali sertifitseerimisest, läbima tehase etteteatamata auditi. Sertifikaadi kehtivuse säilimiseks auditeeritakse tootmisruumid kord aastas. 

Amway

Amway on 9,5 miljardi dollarilise käibega otsemüügiettevõte, mille peakorter asub USA Michigani osariigis, Ada linnas. Amway enimmüüdavateks kaubamärkideks on Nutrilite™’i vitamiinid, mineraalained ja toidulisandid, Artistry™ nahahooldus- ja jumestustooted ning eSpring™ veepuhastussüsteemid. Kõiki tooteid müüakse eksklusiivselt Amway ettevõtjate kaudu. Ajakirja Direct Selling News 2015. aasta edetabeli Global 100 andmetel on Amway 2015. aasta globaalse müügitulemuse põhjal maailma suurim otsemüügiettevõte. Ettevõtte aastane müügitulemus hõlmab tulu otsemüügitegevusest ja muust äritegevusest. Ettevõtte uudiste lugemiseks külastage veebilehte http://news.amway-estonia.com.

 

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia