Estonia EST  

rss

 • rss
Home, Pressiteated, Uudised - Amway
Igapäevane loomulik hoolitsus tervele perele

2017.07.26 - 

Uus G&H kehahooldustoodete sari

Perel on meie elus väga oluline roll ning on loomulik, et me soovime neile vaid parimat. Hektiline igapäevarütm ja kohustused nii tööl kui kodus on põhjused, miks võime kergesti jätta oma lähedaste eest hoolitsemise tahaplaanile. Üks hõlpsamaid viise, kuidas oma pereliikmete eest hästi hoolt kanda, on valida kõigile sobivad kehahooldustooted.

Me keskendume väga tihti pigem oma näonaha hooldusele, mis on esimene asi, mida teised meis näevad, kuid me ei tohiks unustada, et ülejäänud 95% nahast vajab samuti spetsiaalset hoolt ja tähelepanu. Igal meie keha ruutsentimeetril on enam kui 2 miljonit naharakku, mis aitavad kaasa heade ja kasulike ainete imendumisele ning hoiavad ära bakterite ja higi eritumise. Nahk on meie keha kõige keerulisem organ, mis koosneb veresoontest, närvidest, higinäärmetest, pooridest ja karvanääpsudest.

Igal meie keha piirkonnal on erinevad iseloomulikud omadused, mida tasub hooldustooteid valides meeles pidada. Amway iluekspert Andrzej Sawicki annab siinkohal nõu:

 • Näonahk on palju õhem ja pehmem võrreldes ülejäänud kehaga – eriti silmaümbrused – seepärast peaks näopiirkonnale valima pehmema koostisega kreeme;
 • Kõige tugevam nahk on küünarnukkidel ja kandadel ning nendes piirkondades tuleks kasutada rasvasema koostisega kreeme;
 • Meie käte nahk on peopesades tugevam, kuid peal, vastupidi, õhem. Seepärast vajavad käed alati erilist hoolt, sest kasutame neid kõigis oma igapäevastes tegevustes – me peseme pidevalt käsi, puutume kokku erinevate koduhooldustoodtega, tervitame kättpidi erinevaid inimesi jne;
 • Jalad ja kaenlaaluste piirkond on rohkem higi tootvad piirkonnad. Kui higi puutub kokku õhu ja bakteritega, hakkab erituma tugevat lõhna – soovitatav ongi valida just neid tooted, mis sisaldavad lõhnu peitvaid koostisaineid.

Et kogu perel oleks terve ja hästi hooldatud nahk, on Amway loonud uue G&H kehahooldustoodete brändi, mis koosneb kolmest sarjast – G&H NOURISH+™, G&H REFRESH+™ ja G&H PROTECT+™. G&H tuleneb ingliskeelsest sõnadekombinatsioonist Gentle & Healthy ehk õrn ja tervislik.

Kolmest üksteist täiendavast tootesarjast koosnev G&H bränd pakub naturaalsete koostisainete baasil valmistatud tooteid, mis ei sisalda sulfaate ning on tasakaalustatud pH-ga, pakkudes üheaegselt nii efektiivset kui õrna nahahoolitsust. G&H tooted on dermatoloogiliselt testitud ning ei põhjusta allergiaid, seega neid võivad alates 3. eluaastast kasutada ka lapsed. Kõikide toodete pakendid on 100% taaskasutatavad ning keskkonnasõbralikud.

G&H NOURISH+ väsinud nahale

G&H NOURISH+ tootesarja kuulavad duššigeel, kehalosjoon, näo- ja kehaseep ning kätekreem, mis rahustavad ja lisavad nahale loomulikku sära. Need tooted sisaldavad:

 • Apelsiniõie mesi niisutab ja teeb naha pehmeks;
 • Sheavõi rikastab nahka A-, E- ja F-vitamiinidega, mis aitavad taastada naha loomulikku niiskustaset;
 • Kõrvitsaseemne õli aitab kaitsta nahka kahjulike keskkonnamõjude eest.

G&H REFRESH+ kuivale nahale

G&H REFRESH+ tootesarja kuuluvad duššigeel ja kehapiim, mis aitavad nahka värskendada, rahustada ja niistuada. Need tooted sisaldavad:

 • Aloe vera värskendab nahka tänu oma jahutavale ja niisutavale omadusele;
 • Viinamarjaseemne ekstrakt kaitseb ja värskendab nahka;
 • Rohelise tee ekstrakt varustab nahka energiaga, pakkudes kaitsed kahjulike keskkonnamõjude eest.

Dehüdratsioon on üks enim täheldatud nahaprobleeme, sestap on väga oluline, et lisaks korrapärasele nahahooldusele tarbiksime iga päev ka piisavas koguses vedelikke.

G&H PROTECT+ naha kaitseks

G&H PROTECT+ tootesarja kuuluvad kontsentreeritud vedel kätepesuseep, tükiseebid, antiperspirant ja deodorant, mis kaitsevad halva lõhna tekkimise eest. Need tooted sisaldavad:

 • Valge tee ekstrakt kaitseb nahka kahjulike keskkonnamõjude eest;
 • Naturaalsed mineraalid noorendavad nahka;
 • Mustikaekstrakt sisaldab palju antioksüdante ja C-vitamiini, mis pakuvad põletikuvastast toimet.

“Naha peamine ülesanne on hoida stabiilset kehatemperatuuri – kui see tõuseb, siis higinäärmete tegevus muutub intensiivsemaks. Kuigi higi on ise lõhnatu, siis kokkupuutel bakteritega hakkab levima ebameeldiv lõhn. Seetõttu on eriti oluline hoolitseda oma kehahügieeni eest,” ütles Sawicki.

Uus G&H tootebränd on loodud selleks, et keha eest hoolitsemine oleks lihtne igapäevane rituaal tervel perel – pealaest varbaotsani.

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia