Estonia EST  

rss

  • rss
Pressiteated, Uudised - Amway Amway Ilu Ilu Iluarhiiv
Kookosveel põhinev näoemulsioon kaitseb päikese ja kuuma eest

2018.08.06 - 

Essentials by Artistry Multi-Protect Lotion SPF 30 UVA/UVB – suffix EUR,LATAM,RUS

Kookosveel põhinev näoemulsioon kaitseb päikese ja kuuma eest
 
Suvel vajab nahk tavapärasest rohkem niisutust ja kaitset, mistõttu tõi essentials by Artistry näohooldussari turule tugeva päikesekaitse ja niisutava toimega õlivaba näoemulsiooni. Looduslikku kookosvett, arbuusi ja hapukirsi ekstrakte sisaldav emulsioon sobib kasutamiseks eelkõige suviste soojakraadidega, andes nahale vajalikku niiskust ja toitu ning kaitstes samaaegselt UV-kiirguste eest.
 
Eranditult looduslikest ainetest koosnev õlivaba näoemulsioon sisaldab muuhulgas niisutava toimega kookosvett, õhusaaste eest kaitsvat Aafrika arbuusi ning kõrge C-vitamiini sisaldusega ja antioksüdantide rohket Acerola ehk hapukirsi ekstrakte. 30-faktoriline mineraalaineid ja tsinkoksiidi sisaldav näoemulsioon kaitseb suvel nahka kahjulike UV-kiirguste eest. 
 
“Artistry uus kerge näoemulsioon võiks olla iga aktiivse ja enda näonahast hooliva naise käekotis. Seda võiks kanda nahale hommikuti enne meiki ning vastavalt vajadusele päeval juurde lisada – sügav niisutus ja tõhus päikesekaitse on tagatud kogu päeva vältel,” sõnas Artistry iluekspert Andrzej Sawicki.
 
Artistry Multi-Protect näoemulsioon asendab seni tootevalikus olnud kombineeritud ja õlisele nahale mõeldud kergesti imenduva näoemulsiooni. Emulsioon kuulub essentials by Artistry uude näohooldussarja, mille tooted sobivad igale nahatüübile ning igas vanuses inimesele, nii naistele kui meestele.
 
Uued essentials by Artistry tooted sisaldavad looduslikku NUTRILITE™ farmidest pärit Acerola ehk hapukirsi ekstrakti. Acerola kirss on tuntud kui kõrgeima loodusliku C-vitamiini sisaldusega mari, samuti on see tulvil kasulikke antioksüdante.
 
Sarja kuuluvad veel õrnad ühekordsed meigieemaldus salvrätikud, mustuse, üleliigse õli ja meigi eemaldamiseks mõeldud geel, kuivale nahale mõeldud niisutav kreem ning rasusele nahale sobiv aknevastane toonik ja geel.

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia