Estonia EST  

rss

  • rss
Pressiteated - Amway Ilu Toitumine
Liina Randpere ja Andrzej Sawicki jagasid pressiüritusel ilu- ja tervisenippe

2017.06.28 - 

Liina Randpere ja Andrzej Sawicki jagasid nippe, kuidas kevadele säravalt vastu astuda

Veebruaris toimus Tallinnas MILA Stuudios eksklsiivne Amway ilu- ja tervisehommik, kus Amway iluekspert Andrzej Sawicki ning armastatud treener ja saatejuht Liina Randpere rääkisid sellest, kuidas pärast kurnavat talve organismi turgutada ning kevadele reipalt ja säravalt vastu astuda.

Tervisehommikul ilmnes, et väikelapse ema ja aktiivse elustiiliga Liina Randpere kena välimuse ja hea figuuri taga on lihtne toitumisplaan, mida energiat tulvil naine igapäevaselt järgib. Kohapeal tutvustas Liina, kuidas taolist plaani omale kiirelt ja lihtsalt ise koostada ning selle arvelt kallite personaaltreenerite ja toitumisnõustajate pealt kokku hoida.

”Päev peaks sisaldama viit söögikorda – hommikusöök tund peale ärkamist, umbes kolm tundi hiljem väike vahepala, seejärel kolme tunni pärast lõunasöök ning pärast seda taas kolme tunni pärast vahepala. Õhtusöök peaks olema mitte hiljem kui kolm tundi enne magamaminekut,” soovitas Liina Randpere.

“Eks toitumine ja uni on tegelikult ikkagi kõige alus. Isegi kui sa ei proovi parajasti kilokest kaotada, siis vale toit tekitab pikapeale halva enesetunde ja ei anna õiget energiat,” tõdes ta lisaks. 

Amway iluekspert Andrzej Sawicki rääkis omalt poolt, et hea tervise ja välimuse puhul on võtmesõnaks holistiline lähenemine ehk oma keha eest hoolitsemine nii sees- kui välispidiselt. Isegi kui toituda tervislikult, ent jõudu ja energiat sellegipoolest napib, võib tema sõnul kehal puudu olla mõnest vajalikust vitamiinist või mineraalist. Tervisehommikul tutvustas ta uut immuunsust tugevdavat jooki Phyto2Go, mis annab kiirelt ja lihtsalt vajaliku annuse C-vitamiini ja tsinki ning looduslikust spirulinast valmistatud Nutrilite B-vitamiin Plussi, mis aitab kehal võidelda kurnatusega ja toetada organismi normaalset energiaga varustatust. 

Lisaks tegi iluekspert Sawicki Liina Randperele kohapeal kena kevadise meigi ning andis ülevaate algava hooaja meigitrendidest.

1) Matt, ent intensiivne huulevärv 

Matt huulevärv on alanud aasta üks populaarseimaid meigitrende. Märksõnadeks on intensiivsus ja selged värvid – sügavad punased, veinitoonid, burgundia, ploom, vaarikas ja erinevad lillad. Selline selge aktsent ei nõua juurde midagi muud suurejoonelist, vaid sobib hästi just õrnalt rõhutatud silmade ja naturaalse jumestusega. Kui sul pole käepärast matti huulepulka, siis sarnase efekti saad ka tavalist huulepulka kasutades, kui huuled pärast värvimist üle puuderdada. 

2) Õhetav ja kumav põhi

Algaval kevadel on trendiks läige ja sära kõikides variatsioonides – särav meigipõhi, nii-öelda märjaefektiga lauvärvid ja kõik, mis lööb näo või mõne kindla osa sellest särama. On sinu valik, kas lööd läikele vaid põsesarnad või kogu näo. Oluline, et tulemusest õhkaks värskust. 

3) Rõhutatud kulmud

Moes on loomulikud, rõhutatud kulmud, mis teevad kummarduse 80ndate stiilile. Vastupidiselt eelnevatele hooaegadele, mil kulmud pidid olema perfektselt joondatud, on sel hooajal rõhk loomulikkusel  – toonitud kulmud, kuid mitte viimsete peensusteni välja joonistatud, piiratud ega timmitud. Sellist efekti aitab saavutada vaha ja varjutamine. 

4) Põsepuna – üks kõige jaoks 

Sel hooajal on põsepuna multifunktsionaalne meigitoode – seda võib kasutada nii põskede kui silmade jumestamises. Moepoodiumidel näeme seda julgelt kantuna nii silmalaugudele kui põskedele, et rõhutada meelekohti. Õrnema pealekandmise puhul annab põsepuna värske ja peene väljanägemise.

5) Fookus ripsmetel

Tugev ripsmevärv koos n-ö Twiggy stiilis kokkukleepunud ripsemetega võib tunduda üsna vastuoluline, kuid see meigisuund võetakse trenditeadlike naiste poolt ilmselt kiirelt omaks. Tuleb lihtsalt kanda palju ripsmetušši ülemistele ripsmetele tihendades neid intensiivselt.

 

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia