Estonia EST  

rss

  • rss
Pressiteated, Uudised - Amway Amway
Meie seast lahkus Rich DeVos

2018.09.10 - 

Head daamid ja härrad

Teatan sügava kahetsusega, et meie seast on lahkunud Amway kaasasutaja Rich DeVos. Rich suri 6. septembril 92-aastaselt teda tabanud haiguse tõttu.

Rich oli Amway president aastatel 1959-1992, alates ettevõtte asutamisest kuni tema pensionipõlveni. Oma positiivsete ja innustavate sõnumitega oli ta inspiratsiooniks miljonitele inimestele üle kogu maailma. Teda jäävad igatsema kõik, kellega ta oma elu jooksul kokku puutus.

Rich’i elust ja tema saavutustest saab lähemalt lugeda aadressil www.RichDeVos.com, kus on võimalik talle isikliku mälestusega ka austust avaldada.

Ilmselt paljud teist soovivad Rich’ile tema matustel austust avaldada. Lillede ja mälestuspärgade saatmise asemel palub DeVos’i perekond antud summa annetada hoopis Helen DeVos’i lastehaiglale. Annetusi saab teha Helen DeVos’i lastehaigla sihtasutuse kodulehel.

Tunneme suurt ja sügavat kurbust, et meie seast on lahkunud erakordne Rich DeVos, ent samaaegselt oleme tänulikud tema elu ja saavutuste üle. Kõige olulisem on aga alati meeles pidada, et Rich’i imeline oskus pakkuda uusi võimalusi ja lootust, on pärandus, mis elab meis kõigis igavesti edasi.

Anna Pietrzak
Amway esindaja Poolas, Leedus, Lätis ja Eestis

Rich DeVos

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia