Estonia EST  

rss

  • rss
Uncategorized, Uudised - Amway Muu Toitumine
NUTRILITE ja AC MILAN uuendavad koostöösuhet

2017.02.20 - 

Amway vitamiinide ja toidulisandite kaubamärgist NUTRILITE saab taas AC Milani toidulisanditega varustaja. NUTRILITE jääb MilanLabi teadustööalaseks partneriks biokeemia ja toitumise vallas ning Milan Foundationi projektide toetajaks.

Amwayle kuuluv maailma enimmüüdud fütotoitainetel põhinevate vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk NUTRILITE[1] pikendab I Rossoneri klubiga lepingut käesoleva jalgpallihooaja lõpuni, jäädes seega AC Milani ametlikuks toidulisandite tarnijaks.

2008. aastal alguse saanud aktiivne koostöö keskendub spetsiaalselt NUTRILITE’i ekspertide ja jalgpalliklubi juures töötava kõrgtasemelise teaduskeskuse MilanLab vahelisele teadusalasele koostööle, eriti toitumise ja toidulisandite tähtsale rollile spordis tipptulemuste saavutamiseks.

NUTRILITE ja MilanLab töötavad koos välja iga sportlase tegelikele vajadustele põhinevaid personaliseeritud programme, milleks kasutatakse põhjalike meditsiiniliste kontrollide, sealhulgas geenitestide, vereproovide ja biodünaamiliste testide tulemusi ning kõikehõlmavat toitumisalast küsimustikku, mille abil selgitatakse välja sportlase harjumused ja võimalikud spetsiaalse toidulisandite programmi abil täitmist vajavad lüngad. Seesuguste täpsete analüüside tulemustele tuginedes loovad NUTRILITE’i eksperdid ja MilanLab koos igale jalgpallimeistrile personaalse toitumis- ja toidulisandite kava.

Kokkuleppe sõlmimisega uuendatakse ka sotsiaalse vastutuse programmi, mis hõlmab tervist ja heaolu toetavaid algatusi, kus sport täidab juba varasest lapsepõlvest hariduslikku ja sotsiaalset rolli. NUTRILITE ja klubi MTÜ Milan Foundation on minevikus Amway globaalse lastekampaania Amway One by One™ raames toetanud mitmeid puudustkannatavatele lastele suunatud projekte. Nüüd ühendavad NUTRILITE ja AC Milan jõud maavärinate tõttu kahju kannatanud itaallaste toetamiseks.

***

 Amway Europe

Amway on üks maailma juhtivatest tarbekaupu müüvatest pereettevõtetest, mis pakub eksklusiivselt sõltumatute edasimüüjate kaudu lõpptarbijale enam kui 450 erinevat kvaliteetset ilu-, heaolu- ja koduhooldustoodet. 1959. aastal Ameerika Ühendriikides Ada linnas asutatud ettevõte tegutseb rohkem kui 100 riigis ja territooriumil ning 2016. aastal küündis ettevõtte tulu 8,8 miljardi USA dollarini.

Amway enimmüüdavateks kaubamärkideks on NUTRILITE™’i vitamiinid, mineraalained ja toidulisandid, ARTISTRY™ nahahooldus- ja jumestustooted ning veepuhastussüsteemid.

NUTRILITE

Eksklusiivselt Amway poolt müüdav NUTRILITE on maailma enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk*. NUTRILITE’i meeskond on enam kui 80 aasta pikkusele teadus- ja uurimistöö pagasile toetudes täiustanud ärisaladuse alla kuuluva „seemnest toidulisandini“-meetodi, mis aitab säilitada toodete kvaliteeti ning tagab maksimaalse ühetaolisuse, tõhususe ja ohutuse. NUTRILITE’i kaubamärk on ainus ülemaailmne vitamiinide ja mineraalainete kaubamärk, mis kasvatab, koristab ja töötleb taimi ise oma Ameerika Ühendriikides, Mehhikos ja Brasiilias asuvates mahetaludes*. Alates 2008. aastast on NUTRILITE’i tooted AC Milani ametlikud toidulisandid.

AC Milan

Üle 100 aasta vana jalgpalliklubi AC Milan on olnud jalgpalli, meelelahutuse, emotsioonide ja võidu sünonüüm. AC Milani meeskond on läbi aegade võitnud rohkem auhindu kui ükski teine jalgpallimeeskond. 1899. aastal asutatud AC Milan on võitnud 18 liiga meistritiitlit, 3 Euroopa / Lõuna-Ameerika karikat, 1 FIFA maailmameistritiitli, 7 Meistrite liiga karikat, 5 Euroopa superkarikat, 2 Karikavõitjate karikat, 18 liiga meistritiitlit, 6 liiga superkarikat, 5 Itaalia karikat. Tänapäeval on AC Milan üks meelelahutussektori juhtivatest ettevõtetest, mis pakub spordietendusi miljonitele inimestele kõikjal üle maailma.

*Allikas: Euromonitor International Limited.

[1] Allikas: Euromonitor International Limited: www.euromonitor.com/awmay-claims

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia