Estonia EST  

rss

  • rss
Home, Pressiteated - Toitumine Toitumise arhiiv
Nutrilite tõi turule uue silmanägemist toetava toidulisandi

2018.08.06 - 

Toidulisand NUTRILITE™ Mustikas luteiiniga on eriline kombinatsioon mustikast, luteiinist ja A-vitamiinist, mis aitab toetada terveid silmi igas vanuses. Silmad on sõna otseses mõttes aken maailma, mistõttu on tähtis nende eest igapäevaselt hoolt kanda. A-vitamiin ehk retoniil on uue NUTRILITE toidulisandi üks peamisi koostisosi ning lisaks immuunsüsteemi tugevdamisele on see üks olulisemaid vitamiine hea silmanägemise säilitamisel.

NUTRILITE Mustikas luteiiniga sisaldab taimeekstrakte nagu mustikas ja saialillest saadud luteiin, mida kasvatatakse jätkusuutlikes NutriCertTM farmides. Jätkusuutlik taimekasvatus aitab tagada tugevamad, jõulisemad ja suurema toiteväärtusega taimed. NUTRILITE kontrollib kogu protsessi alates seemnest kuni toidulisandini, tagades nii NUTRILITE toodete valmistamisel kõrgeima kvaliteediga koostisainete kasutamise.

Nagu kõik NUTRILITE tooted ei sisalda ka Mustikas luteiiniga kunstlikke magus-, värv-, maitse- ega säilitusaineid.Toidulisandit on lihtne kasutada, soovituslikuks koguseks on kaks tabletti üks kord päevas. Lisaks on tabletid mugava ovaalse kujuga, mida on kerge neelata. Tänu toidulisandi uuele koostisele on tablettidel silmaga märgata ka selles sisalduvaid taimeosi – saialillest saadud luteiini väikeste oranžide tükkidena ning mustikaekstrakti tableti tumedas taustas.

Kas teadsid, et…

  • … digitaalsete seadmete nagu nutitelefonide, arvuti/sülearvuti, televiisori jne rohke kasutamine võib koormata sinu silmi?
  • … mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine on oluline normaalse nägemise toetamisel?
  • … Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) soovitab igapäevaselt tarbida 5 portsjonit puu- ja juurvilju ning et 75% inimestest ei suuda seda soovitust täita?
  • … toidulisandid aitavad täita need võimalikud lüngad sinu igapäevamenüüs?

Nutrilite Mustikas luteiiniga koostisained:Stabilisers (Microcrystalline Cellulose, Agar, Cross-Linked Sodium Carboxymethylcellulose, Hydroxypropyl Methyl Cellulose, Calcium Salts of Fatty Acids, Acacia Gum), Bilberry Extract 11,3%, Sucrose, Corn Starch, Palm Oil, Black Currant Extract 3,4% (Sulfites), Spinach Concentrate 3.4%, Anti-Caking Agents (Fatty Acid, Silicon Dioxide), Marigold Extract 2,8%, Maltodextrin, Antioxidants (Ascorbyl Palmitate, Tocopherol-Rich Extract (Soy), Sodium Ascorbate, DL-Alpha- Tocopherol), Humectant (Glycerol), Retinyl Acetate, Water, Glazing Agent (Carnauba Wax).

Toiteväärtus:

Soovitusliku 2 tableti doosi kohta.

  • A-vitamiin – 210 mcg (26% NRV)
  • Luteiin – 10 mg
  • Mustikaekstrakt – 105 mg

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia