Estonia EST  

rss

  • rss
Pressiteated - Toitumine Toitumise arhiiv
Peleta liigne söögiisu lihtsate nippide ja NUTRILITE™ Weight Controller toidulisandiga

2017.11.01 - 

Peleta liigne söögiisu lihtsate nippide ja NUTRILITE™ Weight Controller toidulisandiga

Pidev näljatunne võib olla tingitud mitmest erinevast tegurist. Hormonaalsete muutuste või aktiivsema elustiili puhul on normaalne, et keha vajabki tavapärasest rohkem energiat. Sel juhul on tegemist näljatundega ehk füsioloogilise nähtusega, et organism nõuab energiavarude täiendamist. Söögiisu on aga psühholoogiline seisund, millele järgi andes tarbib keha liiga palju energiat ning lisakilod on paraku kiired tekkima.

Kui pidev näljatunne hakkab segama igapäeva elu ja toiminguid ning märgata on ka kerget ülekaalu, tuleks hoolikalt üle vaadata oma toitumis- ja liikumisharjumused. On olemas mõned lihtsad nipid, mille abil on võimalik pidevast toidule mõtlemisest ja tarbimisest hõlpsalt lahti saada.

Joo rohkelt vett

Vesi on tervisliku toitumise üks olulisemaid komponente. Vett tuleb juua palju ning õigel ajal. Ülesöömise vältimiseks tasub näiteks juua klaas vett enne igat söögikorda. Nii tekib organismil täiskõhutunne juba enne söömist, mille tulemusena sööd korraga palju vähem.

Vali väiksed portsjonid

On teada tuntud tõde, et normaalne kehakaalu saavutamiseks ja hoidmiseks tuleb süüa tihedalt ning korraga väiksemaid portsjoneid. Toidukordade vahele võib lisada väikseid tervislikke vahepalasid, mis omakorda aitavad vältida näljatunde tekkimist ning ülesöömist. Samuti tuleb söömiseks võtta aega – naudi oma toitu. Mida aeglasemalt süüa, seda kiiremini tekib ka täiskõhutunne.

Koosta kindel ajakava

Mitmete toitumisuuringute kohaselt on kehal kombeks meeles pidada, millal ja kui palju keha energiat tarbib. Mida regulaarsem on igapäevane toitumine, seda stbiilsemana püsib ka veresuhkrutase, mille tulemusena ei teki näljatunnet. Et kontrollida oma isu ja kehakaalu, püüa süüa iga päev samal ajal ning juba mõne aja möödudes võid märgata, et mõtted kiirtoidust ja ebatervislikest snäkkidest on peast pühitud.

Proovi erinevaid toidulisandeid

Kui regulaarse toitumisharjumuste omaks võtmine on sinu jaoks raske, võid leida abi ka erinevatest toidulisanditest. Toidulisandi valimisel lähtu esmalt selle koostisosadest ning sellest, kuidas keha mingile lisandile reageerib. Eelista pigem looduslikke toimeaineid, mis ei ärrita liigselt organismi.

NUTRILITE™ Weight Controller toidulisandile pole lisatud magus-, värv- ja säilitusaineid ning see koosneb vaid naturaalsetest NutriCert™ loodussäästlikes farmides kasvatatud ainetest. Põhiliseks on Aasias kasvava taime ekstraktist saadav glükomannaan ehk looduslik kiudaine, mis imab endasse vett ja tekitab täiskõhutunde. Teiseks oluliseks koostisaineks on musta leedrimarja ekstrakt, mis annab toidulisandile lisaks ka meeldiva tooni.

NUTRILITE™ Weight Controller toidulisandit on lihtne kasutada – väikestes pakikestes olev pulber tuleb segada klaasitäie vee või mahlaga ning juua see pool tundi enne igat söögikorda. Tarbimisel imab toidulisand endasse vett ning muutub geeliks, mis tekitab kiiresti täiskõhutunde aidates organismil kontrollida oma isusid ning kehal langetada kaalu. NUTRILITE™ Weight Controller toidulisand sobib kasutamiseks erinevate dieetide ja toitumiskavade puhul.

NUTRILITE™

Amway eksklusiivne NUTRILITE on juhtiv vitamiinide, mineraalainete ja toidulisandite kaubamärk maailmas. 80 aasta vältel tehtud teadustöö ja uuringute tulemusena on NUTRILITE’i kollektiiv viljelenud nö “seemnest toidulisandiks” praktikat, mis tagab toodete kvaliteedi ja tõstab nende tõhusust ja turvalisust. NUTRILITE on ainus mineraalide ja vitamiinide bränd maailmas, mis kasvatab, korjab ja töötleb taimi USA-s, Mehhikos ja Brasiilias asuvates sertifitseeritud orgaanilistes farmides. Alates 2008. aastast on NUTRILITE’i tooted AC Milani ametlikud toidulisandid.

Amway

Amway on üks maailma juhtivatest üle maailma tegutsevatest tarbekaupu müüvatest pereettevõtetest, mis müüb lõpptarbijale eksklusiivselt sõltumatute edasimüüjate kaudu enam kui 400 kvaliteetset ilu-, tervise ja koduhooldustoodet. Ettevõtte asutati 1959. aastal Ameerika Ühendriikides asuvas Ada linnas ning tegutseb nüüd enam kui sajas riigis ja territooriumil, misläbi teeniti 2015. aastal 9,5 miljardi USA dollari suurune tulu. Amway enimmüüdud kaubamärkideks on NUTRILITE™’i vitamiinid, mineraalained ja toidulisandid, ARTISTRY™ nahahooldus- ja jumestustooted ning veepuhastussüsteemid.

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia