Estonia EST  

rss

  • rss
Uudised - Ilu Ilu Iluarhiiv
Uued HYMM sarja tooted meestele

2017.11.09 - 

HYMM on toonud turule kaks uut meestele mõeldud toodet.

Energiat andev, igapäevaseks kasutamiseks sobiv näopesuvedelik HYMM™

See vahuks muutuv, energiat andev, igapäevaseks kasutamiseks sobiv näopesuvedelik on õrnatoimelise koostisega, värksendab nahka ja annab nahale uut energiat.

HYMM näopesuvedelik puhastab nahka ja 3-päevast habet, on õrnatoimelise, nahasõbraliku pH-tasemega koostisega ja eemaldab nahalt liigse rasu, mustuse, higi ja ebameeldivad kehalõhnad, ent ei muuda naha kuivaks ega tõmba nahka pingule.

HYMM näopesuvedelik on õrnatoimeline, mille nahasõbraliku pH-tasemega koostis eemaldab nahalt mustuse, rasu, higi ja ebameeldivad kehalõhnad. Toode sisaldab looduslikke koostisaineid: ženšenni ekstrakti, aaloet ja kummelit. Tuubi üleslükatav kork võimaldab seda kergesti ühe käega avada ja sulgeda. Vaht on kergesti näolt maha loputatav.

Aqua Eau De Toilette HYMM™

See on soolase alatooniga ja erilise merevee aroomiga parfüüm meestele, mis annab kauapüsiva värskustunde.

HYMM Aqua tualettvee kaasaegne aroomide kompositsioon on ookeanist inspireerituna naturaalselt lihtne ja autentselt maskuliinne. Parfüümi eripäraks on naturaalne, autentne ja merehõnguline soola, lavendi ja kannikeselehtede segu. Patšuli, Lorenox™* ja seedripuu aroomidest koosnev baas rikastab parfüümi vaba maskuliinse sensuaalsusega. HYMM Aqua sisaldab kõrge kontsentratsiooniga aroomõlisid, mis aitavad parfüümil kauem nahal püsida

Tualettvee HYMM Aqua töötas eksklusiivselt Amway jaoks välja prestiižne Mane Fine Fragrance House Prantsusmaalt. Selle parfüümi loomiseks on segatud kokku traditsiooniliste meetodite ja tehniliste teadmiste abil saadud toorained. Parfüüm sisaldab eksklusiivset komponenti Lorenox™*, mis lisab kompositsioonile sügavust ja millest jääb maha soe, maskuliinne puidulõhn. 

*Lorenox on Mane Fine Fragrance House’ile kuuluv kaubamärk.

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia