Estonia EST  

rss

  • rss
Home, Pressiteated, Uudised - Muu Toitumine Toitumine
Uus Orange Kumquat Blast XS Power Drink saadaval ka Eestis

2017.10.10 - 

XS Power Drink tutvustas suvel Eestile uut maitset – Orange Kumquat Blast, mis on vähese kalorsusega, ei sisalda suhkrut ning annab värskendava positiivse energia laengu.

Uus maitse ühendab klassikalise apelsinimaitse eksootilise tsitrusvilja – kääbusapelsiniga. Nende viljade kooslus annab energiajoogile erilise maitsete tasakaalu, olles ideaalne jook puhkuse nautimiseks.

Jook sisaldab rohkelt B-vitamiini (B3, B5, B6 ja B12), mis aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Samal ajal toetab pantoteenhape täiendavalt normaalset ajutegevust. Teistest sarnastest jookidest eristab Orange Kumquat Blasti see, et jook on suhkruvaba ja küllaltki kalorivaene, sisaldades ainult 10 kalorit purgi kohta.

Orange Kumquat Blast on XS Power Drink perekonna uusim liige, mis saadaval juba varasemalt turul olnud energiajookide Electric Lemon Blast, Tropical Blast ja Pink Grapefruit Blast ning energia-mahlajookide Dragon Fruit Blast ja Mango Passion Blast kõrval.

XS Power Drink Orange Kumquat Blast on saadaval 12 purgist koosnevas komplektis. Seda on võimalik osta Amway iseseisvate ettevõtjate kaudu. Soovitatav hind on 23, 8 eurot.

Mis on XS Power Drink?

2001. aastal arendasid David Vanderveen & Scott Coon Californias, Laguna Beachil välja XS Power Drink1 energiat andva joogi. Algselt olid joogi maitseteks Citrus Blast & Cranberry Grape Blast, kuid tänaseks on USAs saadaval juba üle 20 erineva maitse ning viimasel aastakümnel on seda jooki müüdud üle 500 miljoni purgi.

Alates 2003. aastast on XS Power Drink edasimüüjateks eksklusiivselt vaid Amway iseseisvad ettevõtjad, aidates kaasa Amway eduloole. XS Power Drink on Euroopas saadaval alates 2012. aastast, pakkudes algselt kahte maitset – Tropical Blast ja Electric Lemon Blast, tänaseks on neile lisandunud Pink Grapefruit Blast, Wild Berry Blast ja Orange Kumquat Blast. 2015. aastal omandas maailma juhtiv otsemüügifirma Amway XS Energy brändi.

Amwayst

Amway on üks juhtivaid tarbekaupu pakkuvaid pereettevõtteid maailmas, mis müüb enam kui 450t kõrge kvaliteediga ilu-, tervise- ja majapidamistoodet ainult läbi sõltumatute edasimüüjate. Ettevõte loodi 1959. aastal Ameerika Ühendriikides Adas ja tegutseb hetkel enam kui 100 riigis. 2016. aastal oli ettevõtte kasum 8,8 miljardit USA dollarit. Amway enimmüüdavad kaubamärgid on Nutrilite vitamiinid, mineraalid ja toidulisandid, Artistry näohooldus- ja kosmeetikatooted ning eSpring veepuhastussüsteemid.

Leave a Comment

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia